PROČ ClinicSoftware.com?


 
 


Connect the dots


"Clinic Software®.com je plně komplexní SaaS (Software jako služba) v cloudu vytvořený na pomoc společnostem a firmám v jakémkoli odvětví a velikosti, jako jsou kliniky, lázně a salony, s nástroji, které pomáhají zvyšovat prodeje, šetřit čas a organizovat se." 


 

VYBRAT KLIENTY


 
 

Skinsmiths

"Předloží svá doporučení a vy budete diskutovat o tom, jak to vypadá, jaké je řešení, jak bude vypadat na úrovni kliniky a jak je pak škálovatelné a jde napříč celým systémem. Je to rychlé a bezproblémové."

 
 
 
 

Cosmebeauté

"Jsem rád, že jsem se rozhodl migrovat s ClinicSoftware.com. Věci se vyřizují velmi rychle, měl jsem případy, kdy jsem musel přidat formuláře souhlasu s novými zákroky a byly přidány během hodiny, protože jsem měl čekající pacienty. Je to opravdu dobrá služba."

 
 

Rtwskin


"Chtěl bych říct, že první bod, který je opravdu působivý, je rychlost, abych byl upřímný. Protože jsme používali i jiné softwary a viděli jsme i různé ukázky, ale ve srovnání s ClinicSoftware.com je ClinicSoftware.com velmi rychlý, takže vše, co děláme, každý úkon, který v softwaru provedeme, ať už je to denní kniha, zpráva nebo cokoli jiného, je velmi rychlý, což se mi opravdu líbí a myslím, že to je to, co odlišuje ClinicSoftware.com od jiných softwarů."

 
 

Pulse Light Clinic

"V březnu jsme zaznamenali vysoký nárůst dotazů, ale naše konzultace tomu neodpovídaly.V okamžiku, kdy jsme začali provádět online rezervace pomocí ClinicSoftware.com, konzultace se prudce zvýšily. Doslova se tolik změnilo. Tento online rezervační systém funguje velmi dobře, protože se jedná o okamžitou online záležitost. Funkčnost je dokonalá, není co měnit."

Spa St George's Hill

"ClinicSoftware.com zaručeně zvýší vaši ziskovost a umožní vám mít naprostou kontrolu nad každým aspektem vaší praxe."

 

Bloom Dubai Aesthetic and Laser Clinic

"Měl jsem schůzky s mnoha různými společnostmi tady v Dubaji i ve Velké Británii, ale většina z nich nebyla ochotna se přizpůsobit nebo provést nějaké změny, měly nastavený software, který chtěly, aby se tak bral, takže jste ho museli přizpůsobit. ClinicSoftware.com byli jediní, kteří byli ochotni přizpůsobit se vám a způsobu vašeho fungování a způsobu, jakým jste chtěli, aby vaše klinika fungovala, takže je to výjimečné."

 

Epilium & Skin Clinic

"Musím se přiklonit k funkcím iPadu. My jen propojíme iPad přímo se systémem a klienti se mohou podepisovat prsty. Nepotřebujeme žádný papír ani skenování, takže je to pro nás velmi snadné."

 

Masáže CityLux

"Jedná se o zdaleka nejpokročilejší klinický software v oboru. Mají skvělé funkce, které se snadno používají nejen pro váš tým v kanceláři, ale také pro naše terapeuty. Máme také mobilní aplikaci, která se velmi snadno používá a umožňuje klientům provádět rezervace přímo z jejich telefonu."

 

Laserclinics Norsko

"Jsem opravdu spokojená, myslím, že je velmi intuitivní a snadno se s ním pracuje , je profesionální a usnadňuje nám práci. Nyní můžeme při schůzkách jednoduše přidávat všechny potřebné poznámky na jednom místě a máme také možnost pořizovat fotografie před a po."

 

Victoria Eva

"Můj názor : skvělý program, velmi pohodlný na používání, mnohem jednodušší než jiné, které jsme vyzkoušeli; nebudu uvádět jména. Software je flexibilní a vždy mají skvělou podporu a mohou upravit program podle potřeb a požadavků salonu "

So Glam

"Důvodem, proč jsme si vybrali ClinicSoftware.com, bylo to, že se odlišoval od ostatních. V minulosti jsem používal několik různých softwarových řešení, ale mám pocit, že toto je nejlepší, protože pokrývá všechny aspekty podnikání. Nejvíce se mi líbí historie. Pro majitele firmy je důležité mít přehled o všech problémech v průběhu dne, takže možnost vrátit se zpět a podívat se na historii a na to, co bylo pořízeno, je jednou z nejlepších funkcí."

 

Bodycraft London

"Nedávno jsem chtěla propagovat nabídku pro naše stálé klienty, a tak jsem jim poslala nabídku s 20% slevou, pokud si objednají úterý a středu. Bezprostředně poté jsme zaznamenali mnoho nových rezervací. Většinu marketingu dělám prostřednictvím ClinicSoftware.com jeho marketingových řešení, jako je newsletter, sms zprávy, věrnostní karty, dárkové poukazy a mnoho dalších. Díky zprávám máme mnohem méně no-shows....Zvýšili jsme prodej o 400 %. Obrovské poděkování! "

 

Vacu Fitness Gym & Beauty Clinic

"ClinicSoftware.com je fantastický nejen proto, že je to nejlepší software na trhu, ale také díky lidem, kteří v něm pracují. Kdykoli se obrátím na ClinicSoftware.com , lidé, se kterými mluvím, mi vždy rádi pomohou a není nic, co by nedokázali udělat. Do softwaru přidají funkce na míru, které jsou přizpůsobeny výhradně pro vaši firmu. " 

Estetické centrum Laze Away

"Jako manažer mám nejraději přehledy, které mi velmi usnadňují život. Rezervační systém, řekl bych, že rezervační systém je velmi kompletní. Online rezervace je mou další oblíbenou funkcí, protože velmi pomáhá klientům, kteří nemají představu o tom, kdy si chtějí rezervovat schůzku. Díky online rezervačnímu systému se mohou klienti sami přesvědčit, že jsou webové stránky pro online rezervace otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu."

 

Gemini Hair & Beauty

"ClinicSoftware.com je za rozumnou cenu a zjistili jsme, že je mnohem lepší než jiné služby. Předtím jsme měli systém, který byl velmi špatný a zákaznický servis byl naprosto příšerný. Přešli jsme na ClinicSoftware.com a shledáváme ho velmi dobrým."

 

Spa Junkie - FACEGYM

"Jako v každém úspěšném podniku k nám neustále přicházejí a odcházejí klienti, rezervují si schůzky, mění jejich termíny a také je ruší. Může to být velmi šílené, ale ClinicSoftware.com mi pomohl zorganizovat mé schůzky s použitím diáře. Pomohla mi také řídit zaměstnance pomocí funkcí rotace."

Jste připraveni na svůj vlastní úspěšný příběh? Dovolte nám odpovědět na vaše otázky! Na této cestě jsme s vámi na každém kroku.