S Clinicsoftware.com je nyní snazší než kdykoli předtím přizpůsobit si zkušenosti s online schůzkami.

ZAČNĚTE SVÉ ONLINE SCHŮZE PŘEDPLATNÉ DNES
 
 

 

Požádejte o vlastní šablonu pozvánky na míru

Zde je stručný přehled výhod, které vám funkce konzultace videokonference přináší. Přizpůsobte si šablony schůzek podle svých představ. Označte ji podle své společnosti, tématu schůzky nebo dokonce podle své osobnosti. Nastavení osobní šablony znamená, že lidé, kteří se připojí k vaší schůzce, se s vámi a vaší značkou seznámí ještě předtím, než na schůzku vstoupí.

 

 

 

 

Přizpůsobte si zážitek ze schůzky pomocí značkových e-mailů a textů

Umožněte rychlé přijetí díky možnostem schůzek, které usnadňují jejich zahájení, připojení a spolupráci na jakémkoli zařízení.

 

 

 

Lepší zážitek z bezplatného zvuku

Bezplatná služba Clinicsoftware.com se hladce spojuje s funkcemi f, na které se denně spoléháte: zvuk, nahrávání, plánování a vzdálené ovládání. Díky bezplatné telefonní lince se nemusíte obávat, že zákazník zaplatí účet za účast na schůzce. Získáte konkurenceschopné sazby bez skrytých nákladů a poplatků za překročení. Zabezpečení je na podnikové úrovni a nad svým účtem máte nepřetržitou administrativní kontrolu. Tomu říkáme být svým vlastním šéfem.

 

 

 

 

Připojte se kdekoli a na jakémkoli zařízení

Online Meetings poskytuje zjednodušené videokonference podnikové úrovně z počítače i mobilu.

 

 

Plnohodnotné ovládání hostitele

Ztlumte/odpojte zvuk panelistů a propagujte účastníky mezi panelisty, čímž jim poskytnete možnosti zvuku a videa pro lepší zapojení. Umožňuje interní a externí komunikaci, porady všech zaměstnanců a školení prostřednictvím jedné komunikační platformy.

 

 

 

 

Sdílení obrazovky jedním kliknutím

Když se zapojí okamžité sdílení obrazovky Clinicsoftware.com, je snadné, aby všichni byli na stejné straně. Po zahájení schůzky stačí stisknout tlačítko "vysílat" a můžete začít. Je to tak jednoduché. A díky funkci Pass Presenter od Clinicsoftware.com můžete své publikum zapojit na ještě hlubší úrovni. Spolupráce je efektivní, snadná a bezproblémová - a nemusíte být ve stejné místnosti.

 

 

Začněte perfektní schůzku s klientem.