SECURITY

ClinicSoftware.com bere vaše soukromí a bezpečnost dat velmi vážně. Zákon o ochraně osobních údajů Registrováno. Certifikáty zabezpečení Https a šifrování všech připojení. Navíc dvoufaktorová autentizace Aplikace; SMS; Volání; Google Authenticator pro ochranu a zabezpečení.

Veškerá komunikace s našimi servery je šifrována pomocí SSL/TLS (Transport Layer Security), datové centrum se nachází v Canary Wharf v Londýně.

Při ochraně dat našich zákazníků před neoprávněným přístupem se řídíme nejnovějšími průmyslovými standardy a pokyny.

Pro lepší zabezpečení nabízíme také možnost použít dvoufaktorové ověřování,

Tuto funkci zavádějí i banky, které vyžadují, abyste při přihlašování k bankovnímu účtu používali samostatné zařízení, aplikaci v telefonu nebo ověřovací SMS kód.

Pokud je aktivován, i když někdo ukradne vaše heslo, nemůže získat přístup k softwaru bez druhého mechanismu ověřování.

Dvoufaktorové ověřování provádíme pomocí:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm) pomocí aplikace Google Authenticator v telefonu, Tato metoda generuje každých 30 sekund jedinečný kód, který je třeba zadat při přihlášení. Nastavení je jednoduché, přidejte metodu ověřování TOTP ze softwaru a poté naskenujte kód QR pomocí mobilního telefonu z aplikace Google Authenticator. Po dokončení nastavení budete při každém přihlášení do softwaru vyzváni k zadání šestimístného kódu, který se každých 30 sekund obnovuje z vašeho telefonu do našeho softwaru, aby se potvrdilo vaše přihlášení. Tato metoda nevyžaduje připojení k internetu v telefonu.
 • Integrace se službou Duo Security (duo.com): Duo Security je celosvětovým lídrem v oblasti řešení zabezpečeného přístupu, Nabízí komplexní bezpečnostní řešení umožňující uživatelům ověřit se pomocí:

  • Oznámení Duo Push
  • Hesla Duo Mobile
  • Zpětné telefonické volání
  • Hesla SMS
  • tokeny U2F (např. Yubico)
  • Hardwarové žetony

Můžete také nastavit omezení operačních systémů, šifrování disků, neoprávněné manipulace se zařízeními (např. rootnutá zařízení s Androidem nebo iPhony/iPady s jailbreakem), rozpoznávání otisků prstů a další.

Pro zajištění dostupnosti používáme cloudové servery VPS od našeho poskytovatele s nejvyššími specifikacemi, takže v případě výpadku jednoho virtuálního serveru budou vaše data okamžitě přenesena na živý stroj bez přerušení. Používáme replikaci databází a také denně zálohujeme databáze na samostatném serveru.

PROČ ClinicSoftware.com?


 
 

"Clinic Software®.com je plně komplexní SaaS (Software jako služba) v cloudu vytvořený na pomoc společnostem a firmám v jakémkoli odvětví a velikosti, jako jsou kliniky, lázně a salony, s nástroji, které pomáhají zvyšovat prodeje, šetřit čas a organizovat se." 

ZPĚT NA VAŠE OTÁZKY