Pojďme společně vytvořit krásné partnerství se skvělými odměnami

Partnerský program Clinic Software® .com vás odmění řadou výhod, které můžete přizpůsobit svým vlastním obchodním cílům.

Vytvořili jsme ji proto, abyste byli ještě úspěšnější - bez ohledu na velikost vašeho podniku a na to, co pro vás znamená inovace.

 

Přilákat nové klienty

Jako partner Clinic Software®.com bude vaše firma uvedena na našich webových stránkách se značkou a bude viditelná pro tisíce potenciálních nových klientů vašeho podniku.

 

Pomozte svým zákazníkům dostat zaplaceno

Spolupráce s Clinic Software®.com umožní vašim zákazníkům zvýšit prodej, ušetřit čas a zajistit si organizaci ze Spojeného království i ze zahraničí.

 
STÁT SE PARTNEREM
 

Proč spolupracovat s námi?

Clinic Software ®.com, oceněný jako nejinovativnější komplexní softwarové řešení pro kliniky, salony a lázně, poskytuje celé společnosti 360stupňový přehled o zákaznících, termínech a usnadňuje spolupráci napříč organizací, čímž pomáhá budovat silné vztahy se zákazníky, abyste mohli řídit a rozvíjet své podnikání bez potíží spojených s tradičními poskytovateli a s řešením "vše v jednom" v cloudu.

 

Rozšiřte svou zákaznickou základnu

Přilákejte více nových zákazníků a přeměňte více bezplatných zkoušek na platící zákazníky ve Velké Británii, ale i po celém světě pomocí našeho automatického objednávkového systému.

 

Snížení odlivu zákazníků

Vydržte více stávajících zákazníků tím, že je více zapojíte do svého produktu a zároveň do našeho produktu, díky čemuž bude mít zákazník za své peníze větší hodnotu.

Rozvoj nových zdrojů příjmů

Doporučte nám zákazníky a můžete získat provizi z transakčních poplatků za počáteční softwarovou licenci, ale také opakující se měsíční provizi.

 
 

Globální dosah

Vaši zákazníci budou moci používat software z kterékoli země, odkudkoli a kdykoli, aniž by museli dělat jakoukoli práci navíc nebo ztrácet čas s dalším softwarem.

 

Budete v dobré společnosti, která využívá naše partnery a naše integrace, abyste měli ještě větší hodnotu.

 

Další odvětví, která mohou spolupracovat s ClinicSoftware.com:

Kliniky, salony, lázně, tělocvičny, kluby, tanec, instruktoři, členské kluby, řetězce, franšízy, účetnictví, řízení podniku, nemovitosti, rezervační služby a mnoho dalších...

 

Jaký jste partner?

 

Integrační partner

Umožněte svým zákazníkům dostávat platby z vašeho softwaru, prodávejte licence a zpracovávejte prodejní program.

 

Obchodní partner

Doporučte zákazníky na ClinicSoftware.com nebo s námi provádějte společné marketingové kampaně a sdílejte s námi příjmy.

 

Realizační partner

Poskytování technických služeb pro integraci ClinicSoftware.com do systémů zákazníků pomocí našeho API.

 
 

Začněte spolupracovat ještě dnes a změňte svět

 

Pokud si myslíte, že vaše firma může mít prospěch ze spolupráce s ClinicSoftware.com, kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme a poskytneme další informace.

 
KONTAKTNÍ PRODEJ
 

Začněte rozvíjet své podnikání ještě dnes

 

Pondělí: 8:30am – 6pm
Úterý: 8:30am – 6pm
Středa: 8:30am – 6pm
Čtvrtek:  8:30am – 6pm
Pátek: 8:30am – 6pm
Sobota: Closed
Neděle: Closed

 

Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

 

Začněme krásné partnerství

PŘIPOJTE SE K PROGRAMU