Naši partneři


 
 

 

Toto jsou naše aktuální integrace a partneři. Náš software den ode dne vylepšujeme tím, že stávající funkce posouváme na vyšší úroveň, vytváříme nové funkce a spolupracujeme s dalšími společnostmi, abychom zajistili bezproblémový chod vašeho podnikání.

 
 

Paypal

PayPal Holdings, Inc. je americká společnost provozující celosvětový systém online plateb, který podporuje online převody peněz a slouží jako elektronická alternativa k tradičním papírovým metodám, jako jsou šeky a peněžní poukázky.
.

 

Mailchimp

MailChimp je jednoduchý software pro e-mailový marketing (EMS), který vám nabízí řadu snadných možností pro navrhování, odesílání a ukládání šablon e-mailů.

 

Yubico

YubiKey je hardwarové autentizační zařízení vyráběné společností Yubico, které podporuje jednorázová hesla, šifrování a autentizaci pomocí veřejného klíče a protokoly Universal 2nd Factor a FIDO2 vyvinuté organizací FIDO Alliance.

GoCardless

GoCardless je snadný způsob inkasa. Slouží již více než 30000 firmám a je ideální pro opakovanou fakturaci a B2B fakturaci.

Stripe

Stripe je technologická společnost se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Její software umožňuje jednotlivcům i firmám provádět a přijímat platby přes internet. Společnost Stripe poskytuje technickou a bankovní infrastrukturu a infrastrukturu pro prevenci podvodů potřebnou k provozování online platebních systémů.

Aweber

Aweber je snadno použitelný nástroj pro e-mailový marketing a automatický odesílač.

Treatwell

Treatwell je způsob, jak si rezervovat schůzky u kadeřníka a kosmetičky. Prohlédněte si více než 10 000 salónů a lázní, přečtěte si recenze a rezervujte si dokonalé ošetření 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Duo

Společnost Duo Security je dodavatelem cloudových služeb dvoufaktorového ověřování.

Xero

Xero je technologická společnost, která nabízí cloudovou platformu účetního softwaru pro malé a střední podniky.

Braintree by PayPal

Braintree, divize společnosti PayPal, je společnost se sídlem v Chicagu, která se specializuje na mobilní a webové platební systémy pro společnosti zabývající se elektronickým obchodováním. Společnost byla 26. září 2013 převzata společností PayPal.

SurveyGizmo

SurveyGizmo je platforma pro sběr dat na podnikové úrovni, která již více než deset let umožňuje informované rozhodování. Spojením flexibilního, intuitivního softwaru s přívětivým a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním vytvořila společnost SurveyGizmo dokonalý datový nástroj pro vás a celý váš tým.

Mandrill

Mandrill je platforma pro transakční e-maily. Jedná se o výkonnou doručovací službu, kterou lze použít pro personalizované e-maily typu one-to-one a automatizované transakční e-maily, jako je reset hesla, potvrzení objednávky a uvítací zprávy.

PaymentSense

PaymentSense je poskytovatel platebních služeb pro obchodníky.Umožňuje vám mít k dispozici bankomaty s čipem a pinem.

Apple Store

App Store je digitální distribuční platforma pro mobilní aplikace v operačním systému iOS, kterou vyvíjí a spravuje společnost Apple Inc. Obchod umožňuje uživatelům procházet a stahovat aplikace vyvinuté pomocí vývojářské sady pro iOS od společnosti Apple.

Google Play

Google Play je digitální distribuční služba, kterou provozuje a vyvíjí společnost Google LLC. Slouží jako oficiální obchod s aplikacemi pro operační systém Android a umožňuje uživatelům procházet a stahovat aplikace vyvinuté pomocí vývojové sady Android a zveřejněné prostřednictvím společnosti Google.

Zapier

Zapier je korporace a webová služba, která umožňuje koncovým uživatelům integrovat webové aplikace, které používají.

Microsoft Azure

Společnost Microsoft je předním světovým dodavatelem počítačového softwaru, hardwaru pro počítače, mobilní zařízení a herní systémy a cloudových služeb. Sídlo společnosti Microsoft se nachází v Redmondu ve státě Washington a pobočky má ve více než 60 zemích.

Office365

Office 365 je integrovaný soubor aplikací a služeb, který vám pomůže realizovat vaše nadšení a rozvíjet vaše podnikání. Nabízí také možnost odesílat šifrované e-maily.

Google Analytics

Služba Google Analytics umožňuje měřit návratnost investic do reklamy, sledovat Flash, videa, sociální sítě a mnoho dalších.

Google Maps

Mapy Google jsou webová mapová služba vyvinutá společností Google. Nabízí satelitní snímky, letecké fotografie a mapy ulic. Pomocí směrovky Get Here lze vaši firmu najít snadněji.

Google Authenticator

Google Authenticator je softwarový autentizátor, který implementuje služby dvoufázového ověřování pomocí algoritmu jednorázového hesla založeného na čase a algoritmu jednorázového hesla založeného na HMAC pro ověřování uživatelů mobilních aplikací společnosti Google.