Plně responzivní online rezervace

Otevřete svou kliniku novým možnostem schůzek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v týdnu pomocí nejefektivnějšího plně responzivního softwaru pro online rezervace klinik na trhu.

Doplněk k softwaru pro online rezervace jako plně integrovaná funkce umožňuje přijímat schůzky a platby předem bez rizika překrývání nebo dvojitých rezervací 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Umožněte svým klientům vytvářet schůzky online, čímž zvýšíte expozici a dostupnost svých služeb. klienti, kteří si rezervují schůzky online, uvolní místo vašim zaměstnancům na recepci a umožní jim využívat více marketingových funkcí našeho softwaru.

Automatizované rezervace znamenají, že potvrzené rezervace jsou zadávány přímo do knihy schůzek, nikoli pouze jako požadavek na rezervaci. Online rezervační software má zabudovaný inteligentní systém, který řídí zaměstnance a zajišťuje, aby nebyli přidělováni nadměrně.

Služby a personál, které jsou nabízeny online, jsou plně konfigurovatelné klinikou . Software pro online rezervace může volitelně ke službě přiřadit náklady nebo přijmout zálohu.

Každá rezervace je potvrzena e-mailem a online rezervační software má zabudovanou podporu pro zasílání SMS zpráv o schůzkách a umožňuje klinice kontrolovat podrobnosti zprávy a harmonogram doručení.

Online rezervační software umožňuje klientům kliniky sledovat stav svých schůzek prostřednictvím vlastního online účtu.

Plně mobilní, abyste mohli přijímat schůzky na cestách.

 

NEZAPOMEŇTE MYSLET NA MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Při zvažování softwarových řešení je důležité vzít v úvahu, že moderní tým je neustále zapnutý, neustále připojený a neuvěřitelně mobilní.

Při zvažování jakéhokoli nového nástroje, včetně ClinicSoftware.com, byste se měli ujistit, že technologie tento posun v produktivitě zvyšuje a zapadá do stávajícího pracovního procesu vašeho týmu.

Nástroje mobilního softwaru

Při zvažování softwarových řešení je důležité vzít v úvahu, že moderní tým je neustále zapnutý, neustále připojený a neuvěřitelně mobilní.

Online rezervace z mobilu, přístup k denní rezervaci z mobilu, přístup ke směnám z mobilu.

Řešení, jako je ClinicSoftware.com, byla vytvořena PC & Mobile-First s ohledem na lepší inteligenci týmu, skutečné mobilní CRM může znamenat rozdíl mezi řešením, které pouze pomáhá vašemu podnikání, a řešením, které ho revolučně mění.

 

PROČ ClinicSoftware.com?


 
 

"Clinic Software®.com je plně komplexní SaaS (Software jako služba) v cloudu vytvořený na pomoc společnostem a firmám v jakémkoli odvětví a velikosti, jako jsou kliniky, lázně a salony, s nástroji, které pomáhají zvyšovat prodeje, šetřit čas a organizovat se."

ZPĚT NA VAŠE OTÁZKY